Titles you rated
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 2.5
Heartstopper Season 3Rated ★ 1.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 2.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 2.5
ShamelessRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 4.0- ShamelessRated ★ 4.0
- ShamelessRated ★ 4.5
- ShamelessRated ★ 4.5
- ShamelessRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.0- 신들린 연애Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5- DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
Dead to MeRated ★ 3.0
The Good Bad MotherRated ★ 4.0