Titles you rated
- TransparentRated ★ 3.5
- たったひとつの恋Rated ★ 2.0
Wonderful Single LifeRated ★ 4.0
Let's Go to the BeachRated ★ 2.5- The Reason I Get DrunkRated ★ 4.0
12 Signs of LoveRated ★ 3.0
Romance in the RainRated ★ 4.0
A Farewell to SorrowRated ★ 3.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0- TerroirRated ★ 3.0
Daughters of Bilitis ClubRated ★ 4.0- Land of RainRated ★ 5.0
- Angel's KissRated ★ 4.5
- Mellow in MayRated ★ 4.0
- The Wedding PlannerRated ★ 3.0
Sabrina, the Teenage WitchRated ★ 4.0