Movies
Ratings
925
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The Supernatural Sweet Shop the MovieRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
Happy Gilmore 2Rated ★ 2.5
The Fall GuyRated ★ 1.0
Free GuyRated ★ 2.0
LoganRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0