Series
Ratings
15
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 4.0