Series
Ratings
27
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5