Movies
Ratings
1119
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 2.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0
The French DispatchRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 5.0- Dear SRated ★ 0.5
- My Neighbor BabyRated ★ 1.0
- miluRated ★ 3.5
- Where is My Father?Rated ★ 3.5
- PilotRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The HoldoversRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0