Movies
Ratings
450
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
BumblebeeRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Point ManRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 4.5
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 4.5