Movies
Ratings
92
Life of BrianRated ★ 5.0
The Secret Life of BrianRated ★ 5.0
QuillsRated ★ 4.5
Damien: Omen IIRated ★ 3.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.0
Jackass 2.5Rated ★ 2.5
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 2.5
Paranormal Activity: The Ghost DimensionRated ★ 4.0
Saw 3DRated ★ 3.0
Jackass 3DRated ★ 2.5
The Amityville HorrorRated ★ 4.0
Pineapple ExpressRated ★ 3.0
Jackass Number TwoRated ★ 2.5
The Blues BrothersRated ★ 3.5
Boyz n the HoodRated ★ 2.5
PoltergeistRated ★ 3.0
Deuce Bigalow: Male GigoloRated ★ 2.0
Hot Tub Time MachineRated ★ 3.0
Office Christmas PartyRated ★ 2.5