Titles you rated
Love Alarm Season 2Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
The Good WifeRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 5.0
Seolganghwa: snowdropRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.5
MaskRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
HyenaRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
The PoliticianRated ★ 3.5
Love AlarmRated ★ 4.0