Movies
Ratings
173
Red DragonRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Who Am IRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
ExposedRated ★ 2.5
Law Abiding CitizenRated ★ 2.5
Dream HouseRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
2 GunsRated ★ 3.0
ColossalRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
The GreyRated ★ 2.5
BorderRated ★ 3.5
NancyRated ★ 3.5
YesterdayRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
The TranslatorsRated ★ 3.0
YarnRated ★ 3.5