Movies
Ratings
791- Whispering WaterRated ★ 2.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
Jamon JamonRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 5.0- House of the SeasonsRated ★ 3.0
Carl’s DateRated ★ 3.0
Men of PlasticRated ★ 0.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Mother!Rated ★ 2.0- Dancing FrogRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.0
The EelRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SéanceRated ★ 3.5
The House That Jack BuiltRated ★ 3.5
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.0