Titles you rated
Big Little LiesRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.0
CSI: NYRated ★ 2.5
CSI: MiamiRated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5