Series
Ratings
96
Dept. QRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
WaywardRated ★ 4.0
Behind Every StarRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
Cunk on EarthRated ★ 4.0
Love on the Spectrum U.S. Season 1Rated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
Poker FaceRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.0
Life's PunchlineRated ★ 3.5