Series
Ratings
27
Wakako zake Season 1Rated ★ 4.5
What We Do in the ShadowsRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Good Omens Season 1Rated ★ 5.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0- Moone BoyRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The X-FilesRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.5
Person of Interest Season 1Rated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 3.5
CSI: NYRated ★ 4.0