Series
Ratings
199- Ms. Undercover BossRated ★ 4.5
Romantics AnonymousRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 4.0- Kodoku no Gourmet 2024 Oomisoka SpecialRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 2.0
Monsters 103 Mercies Dragon DamnationRated ★ 3.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 1.0
Ahsoka Season 1Rated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 2.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury PrologueRated ★ 5.0