Movies
Ratings
525
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0- A Hard DayRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5