Movies
Ratings
939
Project Hail MaryRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
The RIPRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.5
BossRated ★ 0.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0