Movies
Ratings
30
SpellboundRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 2.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 2.5
TakenRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0