Titles you rated
The ThroneRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
BAKA's IdentityRated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Die, My LoveRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
GuestRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0
CompanionRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
- The Land of Morning CalmRated ★ 3.5
12th Assistant DeaconRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 3.0