Movies
Ratings
422
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 3.5
HugoRated ★ 3.5
ContactRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
GoodFellasRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 2.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5