Movies
Ratings
397
The UnjustRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Snakes and EarringsRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5