Movies
Ratings
16
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0