Movies
Ratings
491
Ernest & CelestineRated ★ 4.5- Oh Brother, Oh Sister!Rated ★ 4.0
Four Weddings and a FuneralRated ★ 4.0
Tears for YouRated ★ 3.5
102 DalmatiansRated ★ 3.0
The ProposalRated ★ 3.0
GlassesRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Take Care of My CatRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 4.5
My Best Friend's WeddingRated ★ 4.0
Romantic IslandRated ★ 3.0
Seducing Mr. PerfectRated ★ 3.5
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 3.5
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 3.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.0
Mr. HongRated ★ 3.5
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.0
Love and Other DisastersRated ★ 3.5