Movies
Ratings
1112- The UglyRated ★ 3.0
- Whispering WaterRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.0
The Life of ChuckRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.5
MidnightRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Hamburger HillRated ★ 3.0- AlbatrossRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
A Special LadyRated ★ 2.0- NoiseRated ★ 3.5
StreamingRated ★ 1.5
Final DestinationRated ★ 4.0
HopelessRated ★ 3.0