Movies
Ratings
166
The WailingRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 3.5
ThorRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0