Movies
Ratings
473
SilmidoRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
The Red BalloonRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 1.0
The SwimmersRated ★ 2.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Children of the SeaRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5