Movies
Ratings
241
Seven PoundsRated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 3.5
The Ten CommandmentsRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 4.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 4.0
GamerRated ★ 4.5
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 4.0
StardustRated ★ 1.5
RoboCopRated ★ 3.5
NoahRated ★ 2.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 1.5
LucyRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5