Series
Ratings
55
Battle of FatesRated ★ 3.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Blue PeriodRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5