Movies
Ratings
30
Lifting King KongRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
The PostRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 4.0
Johnny ExpressRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5- Grandmother’s CakeRated ★ 2.5
The Way HomeRated ★ 4.5
How to Steal a DogRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
The House of UsRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5