Movies
Ratings
980
Woman in the DunesRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Training DayRated ★ 4.0
Project YRated ★ 3.5
Flash PointRated ★ 4.0
In BrugesRated ★ 3.0
The Shadow's EdgeRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Young Adult MattersRated ★ 2.0
Inside ManRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5
It’s Okay!Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
MantisRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 3.0