Movies
Ratings
128
More than BlueRated ★ 4.5
Take PointRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
The Kids Are All RightRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
Guess Who's Coming to DinnerRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
LovingRated ★ 3.5
Guess WhoRated ★ 3.5
Far and AwayRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.5
A Better LifeRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5