Movies
Ratings
256
The FounderRated ★ 4.0
FargoRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 5.0
Miles AheadRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Act of ValorRated ★ 3.0
Tony TakitaniRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.5
A Tuba to CubaRated ★ 4.5
Escape from PretoriaRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Nineteen Eighty-FourRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.0