Titles you rated
En Route ToRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.5
Inherent ViceRated ★ 5.0
The Mother and the WhoreRated ★ 3.5
BTS the Comeback Live: ArirangRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 3.5
No Other LandRated ★ 5.0
Paris, TexasRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.0
My Own Private IdahoRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 2.5
LiberteRated ★ 1.5
KOKUHORated ★ 4.5
HamnetRated ★ 4.5
Through the Olive Trees Zire darakhatan zeytonRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The Spirit of the BeehiveRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5