Series
Ratings
95
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
One DayRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 5.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0- Mad MenRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Mad MenRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0