Movies
Ratings
869
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
Honey Don't!Rated ★ 2.0
Farewell, Saranghae, FarewellRated ★ 3.0- First CutRated ★ 2.0
- Afternoon GuestRated ★ 2.5
- Maru and My Friend's WeddingRated ★ 3.0
- What the CAKE!Rated ★ 2.5
- In Our DayRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 2.5
SiratRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.5
Send HelpRated ★ 3.0
The Chronology of WaterRated ★ 3.0- A House of ThievesRated ★ 3.0
- Searching for a HomeRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0