Movies
Ratings
449
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Despicable Me 4Rated ★ 1.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Spirited Away: Live on StageRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0