Movies
Ratings
73
Despicable MeRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 3.0- Friends: Naki on Monster IslandRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
LooperRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
ThorRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The HostRated ★ 2.5
Starship TroopersRated ★ 1.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
Toy StoryRated ★ 3.5