Movies
Ratings
80
The PrestigeRated ★ 4.5
AnacondaRated ★ 3.0
Eyes Wide ShutRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.0
MasterRated ★ 2.0
MementoRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 2.5
Independence DayRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
A Perfect GetawayRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 2.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 1.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0