Series
Ratings
77
Our BluesRated ★ 1.0
Reborn RichRated ★ 2.5
Good GirlsRated ★ 3.0
Good GirlsRated ★ 3.0
Good GirlsRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 1.0
The PoliticianRated ★ 4.0
The PoliticianRated ★ 4.0
My Fellow CitizensRated ★ 1.0
Invincible Season 1Rated ★ 2.0- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
HollywoodRated ★ 3.5
Space ForceRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 0.5