Movies
Ratings
260
Project Hail MaryRated ★ 3.0
DollhouseRated ★ 2.0
American PsychoRated ★ 2.0
TitaneRated ★ 4.0
VideodromeRated ★ 5.0
CarrieRated ★ 2.5
Truth or DareRated ★ 2.0
AnnabelleRated ★ 1.0
JawsRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 1.0
The ConjuringRated ★ 1.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
PossessionRated ★ 5.0
HimRated ★ 5.0
The LighthouseRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 4.0