Movies
Ratings
34
PassengersRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0