Series
Ratings
66
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
One Dollar LawyerRated ★ 4.0
UnicornRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.0