Movies
Ratings
370
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
DogvilleRated ★ 3.5
FailanRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0