Movies
Ratings
930
Diary of a Country PriestRated ★ 4.0
Angels of SinRated ★ 4.0
A Man EscapedRated ★ 4.5
MagnoliaRated ★ 4.5
Tale of CinemaRated ★ 4.5- Time of CinemaRated ★ 4.0
Jeanne Dielman, 23, Quai du Commerce 1080 BruxellesRated ★ 5.0
Shoot the Piano PlayerRated ★ 4.0
Two ProsecutorsRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Green FishRated ★ 4.0
Ryuichi Sakamoto: DiariesRated ★ 5.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
HahahaRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0
EddingtonRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0