Movies
Ratings
191
Once We Were UsRated ★ 3.0
The Minimalists: Less Is NowRated ★ 1.5
The HelpRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.0
Hijack 1971Rated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Better DaysRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.5
HuntRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.5
20th Century GirlRated ★ 3.0- HeroRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.0