Movies
Ratings
1690
The People UpstairsRated ★ 3.0
The Perfect NeighborRated ★ 3.5
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 4.5
War MachineRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Die, My LoveRated ★ 3.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
Citizen KaneRated ★ 4.5
PusherRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.5
The Wages of FearRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.0- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 3.5
The Running ManRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0