Movies
Ratings
82
The Great GatsbyRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
13 Going on 30Rated ★ 3.5
Seventeen Power Of Love : The MovieRated ★ 3.0
The Kissing Booth 3Rated ★ 3.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 4.5
Barbie as The Princess & the PauperRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
The Basketball DiariesRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 1.0
UpRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0