Movies
Ratings
1298- HumintRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 3.5
Seven SamuraiRated ★ 4.0
BossRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
The OutpostRated ★ 3.5
Kraven the HunterRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MantisRated ★ 1.0
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5