Movies
Ratings
66
A Late QuartetRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.0
The WolverineRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
A Single ManRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 1.5
FrozenRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 2.5