Movies
Ratings
553
Fast Track: No LimitsRated ★ 2.0
Afro SamuraiRated ★ 2.5
Initial DRated ★ 2.0
Killer EliteRated ★ 2.0
The Legend of HerculesRated ★ 2.5
The Last AirbenderRated ★ 2.5
AbductionRated ★ 3.0
Brick MansionsRated ★ 2.0
The RaidRated ★ 3.0
The World Is Not EnoughRated ★ 2.0
The MythRated ★ 3.0
10,000 BCRated ★ 3.5
The MechanicRated ★ 3.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 2.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.5
Crank: High VoltageRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
Vantage PointRated ★ 2.5
Never Back DownRated ★ 3.5
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0